O mně

Untitled-3

Ahoj, jmenuji se Ladislav. Jsem fotograf a taky trochu snílek. Od mala jsem byl kreativní a potřeboval jsem něco tvořit. Přes malbu, grafický design a 3D grafiku jsem se dostal až k focení. Svůj první foťak jsem si koupil v roce 2016. V tu dobu jsem ještě netušil, že se focení stane mou vášní. Konečně jsem našel to co jsem jako kreativec hledal. Konečně dokážu zastavit čas..protože jak jinak zastavit a zvěčnit okamžik než pomocí fotografie? Fotky vyvolávají různé emoce a to je to co na focení miluji. Pravděpodobně si už nějakou z mých fotografií viděl a to tě zavedlo sem na můj web. Tak tě tu vítám! Zaměřuji se především na portrétní fotografii a glamour. Dokáži však zachytit i Vaše emoce při okamžiku kdy si říkáte své ANO! Svou práci se vždy snažím odvést na 100% a Vaše spokojenost je i má spokojenost. Každý člověk je jiný a proto ke každému přistupuji s individuálním přístupem a snažím se aby bylo focení zábava a ne stres. Ať už si mě vyberete na jakýkoliv projekt, moc rád budu jeho součástí.

Otázky a odpovědi

Co nejraději fotíš?

Nejraději fotím lidi. Baví mě zachycovat lidskou krásu. Celkově mě baví i průběh focení, kdy se na sebe fotograf a klient naladí a vznikají uvolněné a hezké fotky.

Jak dlouho fotíš?

Fotím od roku 2016. Rok 2018 byl z mého pohledu zlomový. Začal jsem se více věnovat úpavě fotek, která je k profesionálnímu focení nezbytná. Po spoustě hodin učení si nyní dovolím říci, že vím co dělám a stojím si za kvalitou.

Dokážeš lidi přikrášlit?

Snažím se vždy upravovat fotografie tak aby působily přirozeně. Podle požadavků klienta dokážu zakrýt veškeré nedostatky pleti a dokonce jemně upravit určité proporce podle přání klienta.

Jakou techniku používáš?

Používám profesionální fotoaparát od značky NIKON a jsem věrný skvělému ojektivu Sigma 50mm f/1.4 Art

Máš problém s pózováním při focení?

Nemusíš se bát.. s pózováním lidí mám zkušenosti a vždy rád pomohu. U fotky jde vždy o správný úhel pohledu.

Kde fotíš?

Pocházím z Ústeckého kraje ale nemám problém dorazit kamkoliv po ČR a ješte o kus dál.

Máte-li otáku, která tu nezazněla neváhejte mne kontaktovat

Jak fotím?

Sledujte mě na Instagramu