O mně

Untitled-3

Ahoj, jmenuji se Ladislav. Jsem fotograf a taky trochu snílek. Od mala jsem byl kreativní a potřeboval jsem něco tvořit. Přes malbu, grafický design a 3D grafiku jsem se dostal až k focení. Svůj první foťak jsem si koupil v roce 2016. V tu dobu jsem ještě netušil, že se focení stane mou vášní. Konečně jsem našel to co jsem jako kreativec hledal. Konečně dokážu zastavit čas..protože jak jinak zastavit a zvěčnit okamžik než pomocí fotografie? Fotky vyvolávají různé emoce a to je to co na focení miluji. Pravděpodobně si už nějakou z mých fotografií viděl a to tě zavedlo sem na můj web. Tak tě tu vítám! Zaměřuji se především na portrétní fotografii, life style a glamour. Dokáži však zachytit i Vaše emoce při okamžiku kdy si říkáte své ANO! Předávám také své zkušenost v podobě individuálních workshopů pro fotografy. Svou práci se vždy snažím odvést na 100% a Vaše spokojenost je i má spokojenost. Každý člověk je jiný a proto ke každému přistupuji s individuálním přístupem a snažím se aby bylo focení zábava. Ať už si mě vyberete na jakýkoliv projekt, moc rád budu jeho součástí.

Otázky a odpovědi

Co nejraději fotíš?

Nejraději fotím lidi. Baví mě zachycovat lidskou krásu. Celkově mě baví i průběh focení, kdy se na sebe fotograf a klient naladí a vznikají uvolněné a hezké fotky.

Jak dlouho fotíš?

Fotím od roku 2016. Rok 2018 byl z mého pohledu zlomový. Začal jsem se více věnovat úpavě fotek, která je k profesionálnímu focení nezbytná. Po spoustě hodin učení si nyní dovolím říci, že vím co dělám a stojím si za kvalitou.

Dokážeš lidi přikrášlit?

Snažím se vždy upravovat fotografie tak aby působily přirozeně. Podle požadavků klienta dokážu zakrýt veškeré nedostatky pleti.

Jakou techniku používáš?

Nejčastěji fotím fotoaparátem Sony A7IV a Nikonem D810. Objektivy nejčastěji používám - Sigma 35mm Art a Sigma 50mm Art

Pomůžeš mi s pózováním při focení?

Nemusíš se bát.. s pózováním lidí mám zkušenosti a vždy rád pomohu. U fotky jde vždy o správný úhel pohledu.

Kde fotíš?

Pocházím z Ústeckého kraje ale nemám problém dorazit kamkoliv po ČR a ješte o kus dál.

Máte-li otáku, která tu nezazněla neváhejte mne kontaktovat

Jak fotím?

Sledujte mě na Instagramu